Oprócz własnych zdjęć postanowiłem zbierać sobie na stronie to co mnie inspiruje. Autorów niepowtarzalnych zdjęć, zarówno dzieci jak i ślubnych. Jak ktoś ma trochę czasu i lubi popatrzeć na coś miłego dla oka to zapraszam. Pod każdym zdjęciem znajduje się odnośnik, więc można zobaczyć najnowsze prace autorów oraz szerszą galerię.

Długo się zbierałem by wybrać fotografa szczególnego na początek. Chciałem, aby historia opowiedziana w fotoreportażu była magiczna, by zdjęcia były kolorowe, kontrastowe, kadry magiczne itd…I przeglądając setki stron szukając inspiracji dziś stwierdzam, że oczekuję za dużo…Tak, więc postanowiłem na początku zaprezentować wam fotoreportaże fotografa  Jonas’a Peterson’a.   Znajdziecie w nich mocne kontrasty, kontrastowe kolory oraz magiczne miejsca. Zajrzyjcie na stronę autora i popatrzcie…zatrzymałem się tam na chwilę, bo urzekły mnie południowe klimaty (może dlatego, że akurat jest zima).

Jonas Peterson
Fotografia ślubna - Jonas Peterson
Fotografia ślubna - Jonas Peterson

Jonas Peterson

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć Pani Lili Alvarado  myślę, że spodobają się wszystkim ponieważ zdjęcia są ładne, a modelki o trochę orientalnej urodzie.

Happiness Is...My Treasure...

I wonderMy Autumn...

My MelodyQuite Joy...

Beauty Within..

http://www.liliaalvaradophotography.com/